Vše souvisí se vším?!

Myslite si, že nyní čtete tento text čirou náhodou? Pokud ano, tak Vás čeká překvapení. Jakmile lidem postupně dochází, že náhody neexistují a tudíž vše souvisí ze vším, tak se u většiny jedinců dostavuje úleva a začnou vidět svět doslova jinýma očima. Je to osvobozující stav, který si zamilujete.


Dřív nebo později prostě dojdete k závěru, že co učiníte ve vnějším světě, tak vlastně děláte i sami sobě. Dojde Vám, že nejste odděleni od zbytku všeho okolo Vás. Nebo si skutečně myslíte, že jsou jen lidi a zbytek vesmíru? Vše co jste si možná v minulosti hájili jako svoje přijaté dogma na Vás bude po uvědomění prosté a prastaré pravdy působit spíše komicky. Budete vnímat pestrou paletu souvislostí a život bude mnohem barevnější. Je to má vlastní zkušenost, ale lidé to popisují nejčastěji právě jako radostné a zároveň náročné období, kterým něco končí a znovu začíná. Pořád dokola, ale vždy trochu jinak -- znáte to. Všechno prostě souvisí se vším a tento fakt již z mnoha pohledů potvrzují dokonce i vědci napříč obory. Nehledě na ezoteriku, která to tvrdila v různých alegoriích vždy. A náboženství na tomto faktu v posledních staletích dokonce postavila astronomický kšeft. 

V některých fázích objevování pravděpodobně dojdete k závěru, že si zatím lidstvo stále podřezává větev samo pod sebou a nebudete daleko od pravdy. Toto téma je velice aktuální. Věřte, že řešení součastných problému lidstva je již dávno hotovo. Ale pojďme pěkně popořádku. První video krásně vystihuje náš současný stav na planetě zvané Domov (HOME). Snímků takových kvalit je opravdu velmi málo. Užijte si tu nádhernou podívanou a třeba se i zamyslete nad svým vztahem k "našemu" Domovu -- Planetě Zemi.


Snímek HOME velice mile nadaboval Zdeněk Svěrák. Je šířen zdarma a na Youtube najdete 
dokument v několika dalších jazycích. Hodnocení na CSFD mluví za vše.  

Řešení našeho problému je již hotové

Nezbývá nic jiného než vývoj a my jsme na počátku takové svobody o které se nám ani nesnělo. Veškeré trampoty lidstva neunavně řeší horda chytrých hlav a technologie v našich rukou. Hlavní je si vzpomenout, kdo skutečně jsme.

Zni to jako vtip, ale vtip to není. Je to skutečnost. Řešení našich problému je již hotové. Teď zbývá změnit naše myšlení a svoje životní postoje. A tato změna se odehrává právě teď lidem po celé planetě. A co je úplně skvělé, tak nás přichází změnit také děti, které se příliš neptají, ale vidí tu absurditu a rovnou mění svoje rodiče.


Ve všem je důležíta rovnováha a ta je na naší planetě momentálně hodně rozkolísaná. Například nyní 0,5 % lidí "vlastní" více zdrojů než zbytek lidstva. Je to doslova vykořisťování nás samých a Země v přímém přenosu. Možná někteří namítnete, že si to slavné 0,5 % lidí svoje bohatství zasloužilo tvrdou prací. Ale asi málokoho překvapí, že je to právě naopak. Naštěstí vůbec nezáleží na tom co si na nás pár chytráku vymyslelo, ale na tom co si vymyslíme my sami. Jsme v situaci, kdy jejich hře spousta lidí stále ještě věří, ale také se spoustu lidí již probralo a neustále se každým dnem probírá doslova jako ze špatného snu. 

Stačí pouze zapomenout na tento sen o životě, kdy má pod kontrolou peníze, zdroje energie, média a informace (naštěstí omezeně) jen partička nenasytných, nešťastných a NEmocných jedinců (0,5 %). A pustit se do práce. Propočty odhaduji 10 let na kompletní přeměnu Země v "rajsou zahradu" ve srovnaní z dnešním stavem. Neznamená to, že pujdeme všichni do monterek? Vůbec ne! Právě naopak. Lidem se opravdu výrazně uleví, jakmile přestanou chodit do práce, kde dělají co je nebaví, na místech kde nechtějí být a čato také s lidmi, které vlastně ani nemají moc rádi. To samé platí u škol a přístupu k dětem.

Stavíme se k životu extrémně neefektivně a necitlivě. K tomuto závěru dojde každý, kdo se o tyto témata jen trochu zajímá. Ještě větší problém je, že jsme uvěřili tomu, že je to nezbytně nutné. Což je z prominutím nehorázná hovadina. Také se hodně lidí domívá, že jakmile vyřešíme tyto problémy, tak už nebudeme řešit žádné problémy. Je to podobné, jako bychom věřili, že nic nejde změnit. Přitom opak je pravdou, kterou máme deně doslova před očima. Mění se totiž všechno a pořád. Nebo se ráno probouzíte pořád dokola do toho sámého rána? Pokud ano, tak dávejte bacha, protože nejspíš promarňujete jedinečnou příležitost zahrát si tu největší hru, která se jmenuje Život. Vesmír prostě na nudu moc nehraje a tvoří donekonečna a pořád, takže máme naštěstí pořád o zábavu postaráno.


Jeden z nejlepších projektů pro městskou populaci, který již léta sleduji se nazívá Venus Project a první vlaštovka již příletla i do České republiky.

Dokument THE CHOICE IS OURS (Volba je na nás) brilantně vystihuje náš stav ve kterém se nacházíme a ukazuje názorné řešení našich globálních trablů. Snímek je volně zdílen zdarma na Youtube (lze si zapnout české titulky). Venus Projekt působí v globálním měřítku a má hodně našlápnuto. Vypadá to hezky, že ano. Myslím si, že toto řešení vyrve trn z paty v první řadě západnímu světu a všem těm, kteří se nechali zlákat na pozlátko kravaťactví a následného totálního vyhoření. Svůj kořistný model západní civilizace vypustila do celého světa a tímto morem převrátila svět naruby. Znáte to... prachy, prachy a zase prachy. A jedeme přes mrtvoly. Víra v papírky, které někdo prdí na hromadu a my všichni to potom dohaníme skutečným časem stráveným v práci. Nutno dodat, že to dohnat nejde.  Ale co my v ČR? Co my?

My švejkové co rádi houbaříme a potulujeme se po lesích? My, kteří v něco veříme, ale není to páprda na obláčku. Co rádi hladíme své psy, milujeme přírodu a svoje rodiny a přátelé. My co bychom nejraději hodili ten chytrý telefon na ještě chytřejší kopu hnoje i s laptopem, protože tak nějak v hloubi tušíme, že je to slepá ulička. Uklidním i Vás, pro nás začíná totiž zlatý věk a znovunalezení našich kořenů.

Jakmile zjistíme, jak to snámi skutečně bylo a na co všechno jsme zapoměli, tak nám dojde, že není třeba ani výrobních linek na hambáče z 3D tiskáren. Stačí se trochu rozpomenout a pak už to jde samo. Vše bylo již dávno vyřešeno i u nás. A když říkám dávno, tak mám na mysli skutečně hóóódně dávno. Jen je třeba ze sebe střepat návyky a představy, které nám tak dlouho ládovali do hlav. Vzali nám písmo, řeč, historii a tím i vlastně sebe navzájem. Je to další vesmírná lekce, kterou stále v potu tváře snášíme.


Zajímavé video o tom, jak je svět doslova naruby. Mainstreamová media nám tvrdí přesný opak toho co se děje. Prestituti jedou na plné obrátky a z kapes jim čouhají dolárky. Infoválka je v plném proudu.


A kdo jsou ti bílí lidé, kterých tak rapidně ubývá??? Kdo jsou ti bílí lidé, které se těm největším hovadům planety ještě nepodařilo zlikvidovat??? No jsem to my Slované, dámy a pánové. My Poháné a naše zapomenutá kultura, která byla úplně jinde než nám západ potažmo Řím nakukal už od básniček našich maminek. Že se Vám s těch slov zdvihá kufr? To se není čemu divit, protože přesně tak to bylo celé zamyšleno. Abychom o téma Slovanství a Pohanství ani v nejmenším nezavadili. Je to totiž nemoderní a netechnologické. Učili jste se na základce nebo na střední o Velké Tartarii do které patřila i naše země? Nebo je Slovan jen nějaké tupé hovádko ze zemlianky? To druhé se učí dodnes děti ve škole. Tak kukněte na mapu, kterou na google earth "zapoměli" vložit. Od Aliašky po Berlín jedna Země.

Podobných map od věhlasných evropských kartografů je fůra v držbách po celém světě.


Na hodiny dějepisu jsme povětšinou nejspíš už zapoměli, že ano? Není divu, když nám ladovali do hlav nesmysly. Tak pokud chcete vedět co všechno je nejspíš někde ve Vatikánu pod zemí zamknuté na milion západů, tak si nastudujte sami více zdrojů. Informací na povrchu stejně několik uvázlo a davají smysl.

Nějaké mluvené slovo v češtině aby člověk pohledal. Ale najdou se i kvalitní kousky.


Duch Alfonse Muchy naprosto geniálně a mistrně ukryl střípky Slovanských dějin do dodnes nepřekonaného díla Slovanské epopeje. Proč dodnes nemáme ani pořádně kde toto dílo vystavit...?!


Tak či onak, neklesejme na mysli. Jediné co nás může opět osvobodit je právě myšlení a pochopení toho kdo skutečně jsme. A všem co pochopí a budou chtít aby pochopili i ostatní, bude doslova pomoženo zhůry. Končí věk, který hajzlům přál a poctivému se vysmíval. Pokud tomu ještě nyní nevěříte, tak se nechte překvapit v průběhu jednoho desetiletí. Velice citiliví lidé již nyní vyciťují razantní změny ve všech oblastech života na Zemi. Je však na každém znás jak chceme svůj život vnímat, protože nám Vesmírné vědomí s láskou darovalo svobodnou vůli a tudíž se můžeme rozhodnout sami. Jestli budeme jen dál sloužit skupince bláznu a budeme mít všechny smysly uzavřené nebo se probudíme a znovu rozkveteme. Myslím si, že je nevyhnutelný rozkvět, ale na každém z nás záleží, jak dlouho bude trvat, než se do něj skutečně naplno pustíme všichni společně.


Jaktože podobných informací nejsou plné noviny, zprávy a internet? Proč to zkrátka už dávno neví všichni? Jednoduše proto, že 1% lidí (západní končící civilizaci) to nehraje do karet. Ztratili by totiž to jediné co ve skutečnosti nikdy nemůžou ani mít. A to je moc nad námi všemi. Tahle partička na to šla chytře a naučila nás hlídat se vzájemně, což je vysoce efektivní metoda. Po hlubším prozření jim opravdu musíme poděkovat, protože právě oni nás naučili něco o tom jak velcí a sebedestruktivní pitomci dokážeme z vlastního strachu být. Je to doslova vesmírna lekce o které se asi budou psát pohádky ještě pár tisíc let.

Změna je zkrátka na mě, je na Vás a je i na všech ostatních. Změna je na Nás všech. Můžete třeba začít tak, že o tom řeknete známému. Což je ve výsledku víc než si většina lidí myslí. Změňme myšlení a na tomto základě se změní i vnější svět. Stará dobrá pravda, která nikdy nerezaví. Změnit myšlení se dá poměrně rychle, stačí si změnu minimálně připustit. Ve vnějším světě se změna projeví zpravidla pozvolněji. Uvedu jednoduchý příklad. Potřebuji si vykopat díru do země. V "hlavě" tuto vizi mám hned hotovou, ale pár hodin mi potrvá, než to udělám ve hmotě. Myšlenka je zkrátka lehoučká, rychlá a pružná. Naopak hmota je těžká, pomalá a tuhá. Docela smutné je, že si většina lidí zatím stále myslí, že žijeme pouze ve hmotě (materializmus/konzum) a zapomínáme na naše myšlení a sny. 

A co je další skvělá zpráva? Pro začátek opravdu postačí o této možnosti vědět a třeba o tom říct i svým známým. Tímto způsobem totiž docela jistě může dojít také k tzv. fenoménu sté opice. To znamená, že jakmile se to dozví určité množství lidí, tak to skočí do vědomí všem lidem kteří o tom nevěděli. A to se může stát třeba zítra nebo už dnes. Dost záleží na množství lidí, kteří připustí, že můžeme fungovat jinak a lépe. Tím se nastartuje změna ještě ve větších obrátkách. A tomu říkám pořádná Jízda! Vítejte v novém světě, kde je možné všechno.Další studium je na tobě

Na závěr dopručím pár ověřených zdrojů, které Vám usnadní cestu při hledání sebesama a informací o kterých jen tak neuslyšíte. Zdroje jsou zatím omezené, ale naštěstí se již nyní najde několik perfektních medií, které se rozhodly jít opačným směrem. Nutno dodat, že je to mnohem větší jízda než všechny ostatní mainstreamová media dohromady!A na samý závěr dovolte nedávný záznam z Nového Zelandu. Po mnoho letech na mne dnes již kultovní čtyři dohody působí ještě mnohem srozumitelněji než předtím. Dobrou chuť a hodně sil. 

Hodně štěstí nám všem